Chiny Wojskowy mundur bojowy producent
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Yanlin Feng

Numer telefonu : +8618180553778

WhatsApp : +8618180553778

Free call
Chengdu Began Trading Co., Ltd.

„Oparta na uczciwości, zorientowana na jakość, szczera obsługa każdego klienta”

 • Chengdu Began Trading Co., Ltd.
 • Chengdu Began Trading Co., Ltd.
 • Chengdu Began Trading Co., Ltd.
 • Chengdu Began Trading Co., Ltd.
 • Chengdu Began Trading Co., Ltd.
 • Chengdu Began Trading Co., Ltd.
 • Chengdu Began Trading Co., Ltd.
Szczegóły firmy:
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Dystrybutor / Hurtownik, Agent, Eksporter, Firma Handlowa, Sprzedawca, Inny
marki: Ilość pracowników: 5~10
Coroczne wyprzedaże: 2000000-5000000 Rok założenia: 2021
pc Export: 70% - 80%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie

profil firmy 

 

 

Chengdu Bigan Trading Co., Ltd. została założona we wrześniu 2021 roku, położona w pięknej „Krainie Nieba” - Chengdu.Firma posiada stabilny łańcuch dostaw produkcji produktów i współpracuje z wieloma przedsiębiorstwami wojskowymi w Chinach, odpowiedzialnymi za sprzedaż i współpracę w zakresie dostaw produktów podwójnego zastosowania;firma posiada certyfikat przedsiębiorstwa 3A, posiada autoryzację sprzedaży wielu producentów, sprzedawane produkty mają dobrą jakość wojskową i ścisły system zarządzania jakością produktu.Celem firmy jest „współpraca oparta na uczciwości, korzystna dla wszystkich”.

Nasza firma zajmuje się głównie produktami outdoorowymi oraz produktami wojskowymi i cywilnymi, głównie produktami outdoorowymi, kurtkami jeździeckimi, odzieżą maskującą, produktami kuloodpornymi, butami i botami oraz innymi kategoriami produktów.Ponadto nasza firma zapewnia również doskonałą obsługę przedsprzedażną i posprzedażową.

Stosując się do zasady „współpracy win-win”, nasza firma współpracowała z krajami Azji, Ameryki, Europy i Afryki i cieszymy się na współpracę z większą liczbą krajów w regionie.

Nasza firma będzie nadal rozwijać technologię produkcji, wprowadzać bardziej profesjonalną technologię i personel produkcyjny, przestrzegając koncepcji „opartej na uczciwości, zorientowanej na jakość, szczerej obsługi dla każdego klienta”, aby stać się globalną doskonałą integracją przedsiębiorstw przemysłowych i handlowych.

 

Historia

Historia firmy

 

 

Chengdu Bigan Trading Co., Ltd, założona we wrześniu 2021 roku, jest profesjonalną firmą zajmującą się produktami outdoorowymi oraz zaopatrzeniem wojskowym i cywilnym.Jako producent i sprzedawca, nasza firma ściśle wdraża warunki systemu zarządzania jakością ISO9001 i posiada certyfikowane certyfikaty AAA, takie jak certyfikat oceny kredytowej przedsiębiorstwa, certyfikat oceny kwalifikacji przedsiębiorstwa, jednostka integralności jakości i usług, jednostka kontraktowa i kredytowa, jednostka demonstracyjna zarządzania integralnością, jednostka jakościowo-kredytowa oraz jednostka usługowo-kredytowa.Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom więcej produktów o gwarantowanej jakości oraz stale wprowadzać innowacje i rozwijać nowe technologie produkcji, aby zyskać uznanie klientów ze wszystkich środowisk.

Usługa

Usługi firmowe


Nasza firma ma silną siłę naukową i technologiczną, silne możliwości badawczo-rozwojowe oraz przewagę technologii wojskowej.Fabryka ma wysokie wymagania dotyczące stabilności, niezawodności i bezpieczeństwa produktu i może osiągnąć długoterminowy rozwój w dziedzinie podwójnego zastosowania, opierając się na konkurencyjności produktu i mechanizmie zorientowanym na rynek. Dostawca ma pewną zależność technologiczną i produktową, a po jej utworzeniu hurtowych dostaw do klientów, może utrzymać swoją korzystną pozycję w dłuższym okresie czasu.

Jesteśmy dostawcą wysokiej jakości odzieży outdoorowej, dostaw sprzętu outdoorowego oraz produktów cywilnych klasy wojskowej.Jesteśmy w stanie kontrolować jakość naszych produktów i oferować je w konkurencyjnych cenach, aby nasi klienci mogli cieszyć się najlepszym stosunkiem jakości do ceny.Doskonalenie technologii produkcji jest nieustannym dążeniem producenta i staramy się dostarczać naszym klientom produkty najbardziej zaawansowane technologicznie.Firma wyposażyła fabrykę w profesjonalny zespół żywych produktów elektroniki użytkowej i stara się poprawić wrażenia z korzystania z produktów klientów i zdobyć jednomyślne dobre zaklęcie od klientów.Mamy profesjonalnych pracowników handlu zagranicznego, którzy zostali profesjonalnie przeszkoleni przez firmę i mają wystarczającą wiedzę na temat linii produktów, aby płynnie komunikować się z naszymi klientami.

 

FAQ


A) Jak mogę uzyskać próbkę?Zanim otrzymaliśmy pierwsze zamówienie, proszę pozwolić sobie na koszt próbki i opłatę ekspresową.Zwrócimy Ci przykładowy koszt przy pierwszym zamówieniu.
B) Czas próbki?Istniejące przedmioty: w ciągu 15-20 dni.

C) Czy możesz umieścić naszą markę na swoich produktach?TAk.Możemy wydrukować Twoje logo zarówno na produktach, jak i paczkach, jeśli możesz spełnić nasze MOQ.

D) Czy możesz wykonać swoje produkty według naszego koloru?Tak, kolor produktów można dostosować, jeśli możesz spełnić nasze MOQ.

E) Jak zagwarantować jakość swoich produktów?1) Ścisłe wykrywanie podczas produkcji.2) Zapewniona jest ścisła kontrola pobierania próbek produktów przed wysyłką i nienaruszone opakowanie produktu.

Nasz zespół

Zespół firmy

 

Firma kładzie nacisk na koncepcję zarządzania „zorientowaną na ludzi, obopólną korzyść i wygraną”, opowiada się za zasadą zatrudnienia „szanowania talentów, jak najlepszego wykorzystania talentów, dzielenia się korzyściami i powoływania osób na zasługi”, stale wzmacnia mechanizm zarządzania talentami łączący zachęty i ograniczenia oraz tworzący elitarny zespół zarządzający.

Zespół sprzedaży

Sprzedawcy firmy przeszli kwalifikowane szkolenie i obserwowali proces produkcyjny i sprzęt produkcyjny w terenie w fabryce, aby w pełni zrozumieć produkty.Na pytania dotyczące produktów można również odpowiedzieć w odpowiednim czasie, aby osiągnąć wysoką wydajność.

Zespół ds. Jakości

- Testy jakościowe od wyboru surowców i produkcji po produkcję i dostawę produktu.

- Profesjonalni pracownicy kontroli jakości i kontroli, którzy sprawdzają produkty niespełniające norm i unikają przepływu gorszych produktów do klientów.

- Kontrola produktów niespełniających norm podczas procesu produkcyjnego.

- Ściśle wdrożyć warunki systemu zarządzania jakością ISO9001.

- Technologia badawczo-rozwojowa w celu osiągnięcia wyższego poziomu jakości.

Zespół R&D

Każdego roku inwestujemy dużo pieniędzy w badania i rozwój, wprowadzamy talenty wyższej jakości i szybko tworzymy profesjonalny i wydajny zespół badawczo-rozwojowy, aby poprawić jakość naszych produktów.

 • Edward Adam Davies

  Edward
 • Aleksandr Mienszenin

  Aleksandr
Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość